Taśma butylowa

W naszej ofercie posiadamy taśmę butylową, stosowaną do szyb o nieregularnych kształtach. Taśma oferowana jest w postaci rolki.

Olej do rozkroju szkła

Olej do rozkroju szkła ACECUT 5250 – znakomicie nadaje się do cięcia szyb zespolonych, jest bezpieczny dla szkła, szybko wyparowuje, nie pozostawiając resztek na ciętej powierzchni.

Dane techniczne:
Producent: Aachener Chemische Werke GmbH (Niemcy)
Gęstość: 0,758 – 0,772 g/ml
Współczynnik załamania: 1,418 – 1,431
pH (stężony): 6 – 7
Lepkość: 1,0 – 3,0 mPas
Przechowywanie: 1 rok w szczelnie zamkniętym pojemniku w temperaturze od 5 do 40 °C
Środki ostrożności: oleju należy używać w rękawicach ochronnych

Przekładki korkowe

Przekładki korkowe – są niezastąpionym materiałem opakowaniowym stosowanym w transporcie i magazynowaniu tafli szklanych, szyb zespolonych i samochodowych.

Dostępne są następujące rodzaje przekładek:

Przekładki korkowe z pianką – żłożone są one z dwóch materiałów: korka i pianki. Korek ze względu na swoje własności mechaniczne jest elementem przenoszącym obciążenia. Pianka natomiast zapewnia łatwe przytwierdzanie korka do szyby i zapobiega jego przemieszczaniu podczas transportu. Specjalny rodzaj zastosowanej pianki zapewnia doskonałe przyleganie przekładki do szyby i nie pozostawia zabrudzeń po jej usunięciu.
Produkt dostępny jest w postaci rolek z folią zabezpieczającą lub bez foli, luzu lub arkuszy.

Przekładki korkowe z klejem LOW TACK
Przekładki korkowe LOW TACK są niezastąpionym materiałem opakowaniowym stosowanym w transporcie tafli szklanych, szyb zespolonych. Złożone są one z dwóch materiałów: korka i specjalnego kleju, nie pozostawiającego śladów na szkle.
Przekładki HIGH TACK to specjalna odmiana przekładek, stworzona z myślą o producentach stolarki okiennej i drzwiowej. Klej HIGH TACK zapewnia doskonałe przyleganie przekładki do wszelkiego rodzaju folii ochronnych, stretch itp. Nie zalecamy stosowania przekładek HIGH TACK na inne powierzchnie, ze względu na dużą siłę klejenia. Produkty dostępne są w postaci rolek i arkuszy.

Silikony szklarskie

Silikon do szkła – jednoskładnikowy, wysoce elastyczny uszczelniacz silikonowy z systemem sieciowania kwasu. Utwardzany za pomocą wilgoci powietrza. Silikon bardzo dobrze przylega do szkła, glazury, terakoty, ceramiki. Uszczelnienie jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV ciepłą wodę, kwasy, zasady, oleje i smary.

Zastosowanie: Zalecany do uszczelniania stawów szkła szkła, przeznaczony do montażu bezramowych akwariów, gablot, szafek, szaf i wszystkich szklanych witryn sklepowych.

Opakowanie: 300 ml kartusze,
Folie 600 ml,
Kolory: bezbarwny, biały, brązowy, szary, czarny

Czyściwa przemysłowe w rolce

Czyściwo (Papier A Tork Plus) – to dwuwarstwowe czyściwo celulozowe wyprodukowane w technologii One Wipe Technology, polegającej na zespoleniu dwóch bardzo chłonnych warstw tak, aby w ten sposób powstałe czyściwo wystarczało do całkowitego osuszenia powierzchni po jednokrotnym jej przetarciu. Silnie zespolenie warstw czyściwa czyni go mocnym i bardzo chłonnym. Pracuje jednakowo skutecznie z wodą, rozpuszczalnikami, olejami, tłuszczami jak i innymi cieczami. Czyni to A – Tork Plusa czyściwem uniwersalnym do zastosowania zarówno w przemyśle, jak i gastronomii.